Modele banjo te vogla

Një Model i Tillé i Cili kushton vetem €45 zakonisht është projektuar për apartamente të Vogla. Modeli mbulon tubat dhe shkarkimet dhe Lejon përdorimin e hapësires per mobilje dhe aksesorë. Banjot e Vogla Mund të jenë shumë të rehatshme dhe lezetshme, Vetëm se duhet të bleni orenditë e photons duhura dhe t`i organizoni në mënyrën e Duhur. Mobiljet me ngjyra të hapura i bëjnë dhomat e Vogla të duken me hapësirë shumë më të Madhe. Banjo NUK është një përjashtim për këtë rregull. Edhe një dollap i vogël Mund të shfrytëzohet maksimalisht. Nëse po Mendoni ta rregulloni banjën tuaj që ka qëlluar të jetë e vogël, ose ta dizanjoni até së gíshmi nga e para, fotot që Ju sjellim do t`Ju Japin këshilla të shpejta se si ta bëni këtë. DISA IDE të mrekullueshme për enterierin e banjove të Vogla: në Fakt, ekzistojnë DISA truqe që Ju ndihmojnë që një banjo me hapësirë të Vogël ta shfrytëzoni maksimalisht dhe MBI të gjitha duken bukur, transmeton Klan Kosova. Krejt çka Ju duhet janě idetë e duhura, PASI Edhe në banjot e Vogla do të keni vend për peshqir, për rrobalarëse dhe për shumë gjëra të Tjera.

Pjesa me e Madhe e apartamenteve Kane nje banjo me hapesire shume te Vogel dhe shpeshhere eshte e veshtire te Behet arredimi i Duhur. Perte Bere nje arredim te sakte duhet te dime te shfrytezojme me se Miri hapesirat dhe te MOS e anashkalojme rendesine qe ATO Kane. Ne Rast se NUK shfrytezojme hapesirat ne menyren e Duhur rrezikojme te arredojme nje banjo aspak funksionale dhe te bukur nga Ana pamore. Per dizajnin e fundit bashkëkohor, një lavaman comptoir i Cili mbështetet MBI mobilje është zgjedhja Supreme. Të gjitha punët e tubave janě të fshehura për të siguruar një efekt të pastër dhe minimaliste. Ju do të gjeni një zgjidhje të Madhe, Duke perfshire keto dy Modelet prej xhami dhe qeramike, te cilat krijojne një banjo perfekte me vetem €95!. NUK keni nevojë të Blini një dollap më shumë për banjon tuaj, thjesht Mund ta shfrytëzoni hapësirën Nën vaskë. Nje ROL kryesor luajne Pajisjet sanitare qe do te zgjidhni par banjon tuaj.

Keshillohet qe te synoni pajisje sanitare me Permasa te Vogla. Gjithashtu duhet te zgjidhni Modelet qe Jane te varura ne mur qe te kurseni sa me shume hapesire. Nje keshille shume e rendesishme eshte qe te perdorni Liman me ngjyre te HAPUR sepse krijojne nje hapesire me te Madhe. Per TI dhene me shume rendesi hapesires pllakat duhen te jene ne nje uniforme ne te gjithe lartesine. Ju ndoshta po pyesin se si Mund të bëhet një banjo funksionale në një hapësirë të Vogël PA kompromis në estetikë? Një kabinë Dushi transparente dhe pllakat me ngjyra të hapura do ta bëjnë banjon tuaj të duket shumë më e Madhe. Lavamanët incasso ose`të zhytur`futen në një njësi Duke e bërë até të duket si një pjesë e vazhdueshme e mobiljeve të banjës. ATO fshehin tubat dhe për më tepër krijojnë një pamje të pastër për banjën tuaj. . KY modèle ka një dizajn Kompakt që e bën até Ideal për hapësirat e Vogla dhe janě ideale nëse dëshiron të kushte më shumë hapësirë për sendet e Tjera si dushe dhe hidrosanitare.